Hem Dekoratif, Hem De Yalıtım Özelliği Olan Sıva Malzemesi

Hem Dekoratif, Hem De Yalıtım Özelliği Olan Sıva Malzemesi

Mekanlarınızda ortam ısısını muhafaza edebilen, %55 civarında ısı tasarrufu sağlayan Dekoratif Sıva Malzemesi günden güne artan bir talep ile karşılaşmaktadır. Dekoratif Yalıtım ve canlı sıva, 300’e yakın renk desen çeşitleri bulundurmaktadır. Sıva, duvara ve tavana uygulanabilir özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kış mevsiminde dışarıdan gelen soğuğu içeriye vermemekte, yazları ise sıcaktan etkilenmeyen dekoratif ısı ve ses yalıtım sıvası aynı zamanda mekana estetik bir hava sağlamaktadır.

 

Ürün, bulunduğu mekanın duvarlarına ve tavanına uygulanması halinde % 55 oranda ısı tasarrufu, %45 oranında ise ses yalıtımı imkanı sağladığı gözlemlenmiştir. Isı tasarrufu sağlayan özelliği ve hijyenik yapısı ile Avrupa da en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Elyaf, tutkal, kumaş, kadife, iplik parçacıkları ve köpük malzemelerinden üretilen Dekoratif Sıva Malzemesi, duvara ve tavana uygulanabilmektedir.

 

Yangından etkilenmeyen sıva malzemesinin, duvara uygulandıktan sonra 3 yıl boyunca kirlenmeme özelliği bulunmaktadır. 3 yıl sonunda ise elektrikli süpürge ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. Nem ve rutubete karşı dayanıklı olan dekoratif sıva bu yönüyle müşterileri kendine çekmeyi başarmıştır. Bütçenize doğru orantılı malzemeler değişmektedir. Dikkat edilmesi gereken pahalı ürünü satın almak değil binanızın durumuna göre verimli malzeme seçebilmektir.

 

 

Riyam Sıvaları, İçerisinde Bulundurduğu Maddeler Sayesinde Evinizin Hiçbir Yerinde Küf Tutmayacak.