DEKORATİF SIVA İLE MALİYET DÜŞÜYOR

DEKORATİF SIVA İLE MALİYET DÜŞÜYOR

      Dekoratif Sıva, mekan kaplamaları için en uygun ve en ekonomik sıvalardan birisidir. İç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir. Dekoratif görünümü ile pek çok mekanlarda kullanımı hızlıca yayılmıştır. Dekoratif Sıva fiber, asbest, cam elyafı ve benzeri sağlığa zararlı hiçbir toksit ve alerjan madde içermemektedir. Yüzde yüz doğal olarak üretilen, çevre dostu malzemelerden oluşmaktadır. Kokusuzdur ve evinizin sıcaklığını olduğu gibi korumaktadır. Duvarlarınızın nefes almasını sağlayarak olası çürüme ve nemlenmeleri önler, maksimum ses yalıtımı sağlar.

    Dekoratif Sıva, evinizi kışları sıcak tutmasını sağlar ve nem olayını önler. Yaz aylarında ise duvarlarınızı havalandırmanız sonucunda size daha üzün süreli bir görünüş sağlayacaktır bu da sizlere ekonomik katkı sağlayacaktır. Dekoratif Sıva, binalarınızın ses yalıtımlarını en düşük seviyeye indirmektedir bu sayede sessiz bir ortam da keyfinizi devam ettirebileceksiniz.  Her zevke uyum sağlayan bu sıva renk seçenekleriyle öne çıkmaktadır ve duvar kağıtlarından çok daha kaliteli ve ekonomik durumdadır. Aşırı su ve neme dayanıklı bir özelliğe sahiptir.

      Malanın hareket yönünü değiştirmesiyle oluşan motiflerden şık bir tasarım  elde edilmektedir. Çeşitli renk kombinasyonları ile evlerinize, işyerlerinize ve iç mekanlarınıza ferah katacak ve şık bir görünüme bürecektir. Dekoratif Sıva’nın yapım aşamasında etrafa ağır koku yaymamaktadır, çevresinde ki herhangi bir canlıya veya cisme zarar vermemektedir. Duvarlarınıza etkili bir şekilde yapışmakta olan Dekoratif Sıva hiçbir şekilde dökülme, toz ve yıpranma göstermeksizin mekan da iç açıcı bir hava oluşturmaktadır. Genel olarak konut, otel, hastane, büro, restaurant gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

 
Riyam' ın Dekoratif Sıvası %80 ısı tasarrufu ile daha yazın daha serin; kışın ise daha sıcak evler sunmaktadır.

Ürün Özellikleri

Teknodeko, her türlü iklim koşullarına karşı yüksek dayanım gösterir. Uzun ömürlüdür. Yanmaz ve kabarma yapmaz. Uygulama sonrası homojen bir dekoratif görüntü oluşturur. Dokusu sayesinde sıva yüzeydeki çelik mala izlerini kapatır. Buhar geçirgenliğine sahiptir. Isı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Üzeri boyanabilir..